Menu:

Ten nejkrásnější zásnubní prsten

Chystáte romantické zásnuby, ale zatím jste ještě nevybrali pro svou drahou polovičku ten nejkrásnější zásnubní prsten? Výběr zásnubního prstenu je možná ještě důležitější, než skvěle naplánované zásnuby. Zásnubní prsten je jedním z nejdůležitějších prstenů v životě vaší partnerky a tak byste jeho výběru měl věnovat potřebnou pozornost. Mnohdy není na škodu nechat si při výběru i poradit. Přinášíme vám několik skvělých tipů, podle kterých vyberete ten nejkrásnější zásnubní prsten snadno a bez starostí. Zaručujeme vám, že když se budete držet našich rad, bude vaše partnerka z prstenu nadšená!

Jako první je nutné vybrat materiál, ze kterého bude zásnubní prsten vyroben. V dřívějších dobách k naprosté klasice patřily zlaté zásnubní prsteny, protože byly považovány za nejhodnotnější. Dnes se však stále setkáváme také s prsteny z růžového nebo bílého zlata, stříbra i z chirurgické oceli. Všimněte si, jaké prsteny má vaše partnerka nejraději. Při výběru materiálu samozřejmě také záleží na tom, jakou částku chcete investovat. Zásnubní prsten by měl vydržet dlouho, volte proto kvalitní materiál. Za nejlepší materiál je stále považováno zlato, jestliže tedy chcete vybrat moderní prsten, zvolte například již zmíněné bílé zlato. Další důležitou součástí zásnubních prstenů je kámen – levnější variantou jsou zirkony, ale pro svou partnerku můžete pořídit i prsten s diamantem nebo briliantem.

Rovněž je důležité jak výrazný chcete zásnubní prsten zvolit. Některé ženy dávají přednost jemnějším šperkům a jiné zase preferují šperky robustnější. Orientujte se proto dle vkusu své partnerky. Už máte jasnější představu o tom, jak by měl vypadat zásnubní prsten, který hledáte? V tom případě je na čase navštívit internetové klenotnictví a najít ten pravý. Prohlédněte si nabídku na www.klenota.cz/zasnubni-prsteny/. Vybírat můžete ze stovek nádherných zásnubních prstenů z různých materiálů. 

29. 07. 2014