Menu:

Rovnátka nejsou překážkou k seznámení

Láska kvete v každém věku a čím jsme starší, tím více si uvědomujeme, že vzhled partnera pro nás není prioritou. Podstatné je, aby si pár vzájemně rozuměl a oba partneři měli v sobě důvěru a nacházeli u sebe vzájemnou oporu. K tomu bychom měli přidat trochu volnosti a nesmírně důležitou komunikaci a ideální vztah je téměř na světě. Proto nevěšte hlavu, pokud vám váš stomatolog doporučí nosit rovnátka nebo jste nuceni si pořídit zubní implantáty. Tyto v podstatě minoritní vady na kráse vašemu potenciálnímu vztahu určitě neublíží.

Mnoho dívek často příliš pečuje o svůj vzhled v domnění, že se budou mužům více líbit. Na tváře si dávají příliš mnoho make-upu, oblékají se vyzývavě a doufají, že přesně tímto způsobem svého partnera potkají. Opak je však pravdou. Muži se sice po hezké dívce rádi otočí, neshledají ji však jako stabilní partnerku a potenciální matku jejich dětí. Tudíž na rčení mužů, že mají rádi dívky „krev a mléko“ a nějaká ta vada na kráse jim nevadí, špetka pravdy určitě bude.

Mezi nejčastěji oslovované ženy a muže online patří zdravě a sportovně vypadající osoby. Z profilových fotek je jasné, že pro své tělo něco dělají a pečují o jeho blahobyt. A mají-li například rovnátka, znamená to, že se starají i o svůj zevnějšek a není jim lhostejné, jak vypadají. A navíc, pokud navštěvují kvalitní dentální středisko, je zřejmé, že se jim křivé zuby brzičko spraví. Stačí se po dobrých službách poohlédnout na internetu a zajít například od Prague Dental Clinic, kde se o vaše zuby postarají zkušení stomatologové. Více se o nich můžete dočíst na internetových stránkách http://www.praguedentalclinic.cz/cs/lekari/.

Profesionální péče o zuby a kvalitní dentální hygiena Praha je velice důležitá pro každého z nás, proto je důležité vyhledávat renomovaná střediska s dobrými referencemi. Potom jakékoli problémy se zuby nebudou bránit seznámení, ani randění.

21. 02. 2013