Menu:

Kam na soustředění na Moravě?

Hledáte vhodné místo pro uspořádání letního soustředění a rádi byste zavítali na jižní Moravu? Nechejte se obklopit krásou Moravského krasu a prožijte pohodový týden v ubytování Macocha.

Soustředění v Moravském krase

Ubytování Macocha disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním vybavením. Součástí hotelu je také restaurace, kde se můžete domluvit na pravidelném stravování. Díky své velké kapacitě může hotel Probe nabídnout útulné ubytování školám, sportovním oddílům i nejrůznějším uměleckým sborům. Do Blansko ubytování rády přijíždí také rodiny s dětmi i turisté, kteří se rozhodli navštívit tento malebný kraj. Fotografie pokojů si můžete prohlédnout na webovém portále zde www.hotelprobe.cz. Ubytovací zařízení se nachází v jihomoravském městě Blansko, které je považováno za vstupní bránu do Moravského krasu. Budete tak odtud mít skvělý výchozí bod na podnikání nejrůznějších výletů do okolí.

Kam na výlet v Moravském krase?

Moravský kras je proslulý krasovou oblastí plnou jeskyní, propastí i skal. Navštívit můžete jedny z nejproslulejších jeskyní s nádhernou krápníkovou výzdobou. Při prohlídce Punkevních jeskyní se dostanete až na dno propasti Macocha a na člunech poplujete po podzemní říčce Punkvě. Pěknou krápníkovou výzdobou se může kochat také v Kateřinské jeskyni a jeskyni Balcarka. Ve Sloupsko-šošůvských jeskyních si naopak prohlédnete archeologické naleziště. Vaši pozornosti si však během pobytu v Moravském krase zaslouží také Josefovské údolí, kde můžete odhalit historii zdejších hutí a zjistit něco více o výrobě železa. S malými dětmi nezapomeňte na výlet od Westernového městečka v nedalekých Boskovicích. Právě zde se totiž odehrávají ta nejnapínavější divadelní představení s kovboji a indiány.

29. 05. 2019