Menu:

Jaké muže hledají ženy

Seznámení s mužem je obvykle jedno velké dobrodružství. Mladé dívky vztahy většinou neberou příliš vážně a o budoucnosti vůbec nepřemýšlí. Užívají si každého dne teď a tady, ať se stýkají s právníkem, obchodníkem, číšníkem nebo kominíkem. Věk ani vzdělání nehrají příliš velikou roli, důležité je však to, že někoho mají. Takové vztahy však nejsou příliš pevné a trvalé. Až později si uvědomí, čeho v životě chtějí dosáhnout a jakého partnera chtějí mít vedle sebe.

Kritéria žen na výběr partnera se poměrně liší. Některé ženy ve svém budoucím partnerovi hledají stejné rysy, jako má jejich otec, jiné hledají muže dle vzhledu a připodobňují si je ke svým idolům hercům, zpěvákům či sportovcům. Pro mnohé ženy je důležité dosažené vzdělání, finanční zabezpečení a profese. Podnikatelé, právníci, soudci, úspěšní sportovci a vrcholní manažeři jsou tak jedni z nejžádanějších. Většina žen však touží po muži, který ji bude milovat z celého srdce a bude věrný, spolehlivý, pracovitý a schopný zabezpečit celou rodinu. V tradičním vztahu je muž dominantnější, rozdíly se ale s postupem doby smazávají a ženy se stávají emancipovanější. Mnoho žen do vztahu vstupuje racionálně, jiné bezhlavě plné emocí. Každý muž má tedy šanci u některé z žen uspět, splní-li jí zvolená kritéria.

Pokud se ženě delší dobu nedaří partnera najít, obracejí se na služby seznamovacích agentur, které jim s hledáním pomohou. Jakákoli seznamka obsahuje katalog mužů, ve kterém žena vyhledá vhodné muže dle různých filtrů, jako jsou například věk, město nebo stát. Na jejich profilech se dozví barvu očí a vlasů, výšku a váhu jeho postavy, vzdělání, povolání, jeho stav a jazyk, kterým mluví. Pak už stačí zvoleného muže pouze kontaktovat a pomocí déle trvající komunikace zjistit, zda je tím pravým partnerem pro život. Seznamka štěstí již dokázala seznámit tisíce párů, zkuste najít své štěstí i vy.

27. 08. 2012